עורך דין דיני עבודה

לעתים במקום העבודה או במהלך העבודה אנו נתקלים בהתנהלות שאינה שוויונית כלפי העובדים השונים. תופעה זו עלולה לקרות יותר מפעם אחת וללא תגובה הולמת אף להיות רווחת במקום העבודה ולהעכיר את האווירה בין העובדים. חשוב להגיב, חשוב לדעת כי זכויות העובד מעוגנות בחוק, וניתן היום לשכור את שירותיו של עורך דין דיני עבודה, בכל מקרה בו נתקלתם בהתנהלות שאינה שוויונית בעבודה.

מהו השירות של עורך דין דיני עבודה

במקרה ואתם חווים אפליה בעבודה, או כל התנהלות שאינה שוויונית, כדאי לשקול לפנות לייעוץ וייצוג של עורך דין דיני עבודה. עורך דין כזה הינו, בעל וותק וניסיון רב, המתמחה בכל הנושאים של דיני עבודה.

עורך דין יוכל לתת שירות מקצועי, יעיל ואחראי ולייצג אתכם בנושא חשוב ביותר הקיים לצערנו במקומות עבודה רבים וראוי שיגיע לבית המשפט על מנת למגר תופעות פסולות אלו.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניים גם בשירות של עורך דין ביטוח לאומי , עורך דין הוצאה לפועל  ובנוסף במשרד עורכי דין.

מהי אפליה בעבודה?

אחד מערכי היסוד של שיטת המשפט בישראל הוא השוויון במקום העבודה. שוויון במקום העבודה הינו חלק בלתי נפרד מיחסי עבודה תקינים. היום זכות השוויון נחשבת בישראל כזכות חוקתית, בעקבות חקיקת חוק כבוד האדם וחירותו.

שוויון הזדמנויות בעבודה הינו חלק מחוק השוויון ומטרתו היא מניעת אפליה במקום העבודה. אפליה הינה מתן יחס שונה לאנשים שווים.

קבוצות האוכלוסיה מוגנות בפני אפליה בחום העבודה, והאיסור על אפליה משמעותו היא שמעסיק לא יפלה בין עובדים או בין דורשי עבודה, בגין : נטייה מינית, גיל, גזע, דת, לאום, מוצא, מגורים, מין, השקפה פוליטית , או שיוך מפלגתי, שירות מילואים או משך הזמן בו שירת העובד במילואים.

איסור אפליה חל בכל שלבי ההעסקה ואף בטרם תחילת תקופת ההעסקה, כלומר משלב פרסום מודעת הדרושים ועד לקביעת תנאי הפרישה של העובדת או העובד.

זקוקוים לשירות מקצועי של עורך דין? פנו לעו"ד רונן אבניאל