עורך דין הוצאה לפועל

אם במקרה נפתחו נגדך תיקי הוצאה לפועל, ובינתיים הנושים עדיין לא פועלים, חשוב ביותר לא לחכות ולפעול מיד, כדי לא להיות מופתע מאוחר יותר.

זה רק עניין של זמן עד שיחלו הנושים בהליכים כגון עיקול חשבון הבנק שלך, או המשכורת שלך, או הרכב, ובזמן זה החובות הולכים וטופחים וצוברים ריבית פיגורים . לכן כדאי לשקול להיעזר בשרותיו המצוינים של משרד עורך דין הוצאה לפועל, אשר יכול לעזור לכם לפעול מהר ובדרכים הנכונות על מנת להקל מעול החובות, ואף לצאת לדרך חדשה.

איך עוזר עורך דין הוצאה לפועל?

שרותו של עורך דין מקצועי, מומחה ויעיל, יכול לעזור לך ביותר, באם לדוגמא, נפתח לך תיק הוצאה לפועל , לביצוע פסק דין אשר נפסק נגדך, ובמידה ולא זומנת לדיון, או לא קיבלת את כתב התביעה וגם לא ידעת על ההליך שהתנהל נגדך, יש באפשרותך להגיש בקשה לעיכוב הליכי ההוצאה לפועל וביטול פסק הדין.

חשוב לציין כי את הבקשה לביטול פסק דין, נדרש להגיש לבית המשפט שנתן את פסק הדין, תוך שלושים ימים מיום קבלת פסק הדין. בנוסף, לבקשת ביטול פסק הדין, יש לצרף תצהיר חתום ומאומת כדין על ידי עורך דין. אותו תצהיר תוכל לקבל מעורך דין המתמחה בכל הקשור בנושא הוצאה לפועל.

גולשים שהגיעו לעמוד זה התעניינו גם השירות של עורך דין דיני עבודה ובנוסף עורך דין ביטוח לאומי.

כמו כן, אם נפתחך נגדך תיק ואתה צריך יצוג בהוצאה לפועל מכוח צ'ק חוזר או מכוח תביעה בסכום קצוב, במידה ויש לך טענות טובות לטעון כנגד החוב, ביכולתך להגיש התנגדות בתוך שלושים ימים מתאריך קבלתך את מכתב האזהרה מההוצאה לפועל. עורך דין הוצאה לפועל, יוכל להגיש בשמך את ההתנגדות בצירוף תצהיר חתום ומאומת על ידו, והעניין יועבר לדיון ולהכרעה בבית המשפט המוסמך לכך.

זקוקים לייעוץ מקצועי? פנו לעו"ד רונן אבניאל